ADDRESS


EMAIL

PHONE

Dolaďte svůj domov do posledního detailu

Pokud se právě pouštíte do rekonstrukce kanceláře, bytu, nebo domu. Je nejvyšší čas zamyslet se nad otázkou, jak efektivně umístit vypínače a zásuvky v daných prostorách. Neméně důležitý je i jejich výběr, který hraje důležitou roli v současném moderním interiéru. V naší nabídce uspokojíme jak konzervativní zákazníky, tak i ty nejnáročnější. Vybírejte v různých módních barevných škálách, od klasické bílé, přes krémovou, až po barvu vzhledu aluminia, která je žádaná zejména do interiérů s prvky kovů. Vypínače se vyznačují vysokou výdrží, což jistě oceníte zejména při jejich umístění na schodištích a chodbách, kde jsou nejvíce namáhány. Velmi praktické jsou také jejich krycí rámy, chránící jejich okolí-tedy výmalbu stěn, či tapety. Dodáváme je v jednoduchém, dvouřadém a třířadém provedení. Pro školy a kanceláře doporučujeme barevné rámečky, jež jednak doladí interiér a zároveň odliší zásuvky a vypínače.
Elektrická šňůra mířící do zásuvky
Aby byl vypínač užitečný, potřebuje nutně světelný zdroj a tím jsou námi dodávaná stropní, závěsná a nástěnná svítidla, a také klasické světelné zdroje, jako žárovky, výbojky a zářivky. V našem obchodě naleznete samozřejmě i jmenované zásuvky. Vybírat můžete síťové, datové, anténní i telefonní. Opět v mnoha různých barevných odstínech, provedeních a cenových relacích.
Vstup USB kabel, logo blesku
V sekci“elektroinstalační materiál” naleznete vše potřebné k úplné instalaci elektrických rozvodů, jako jsou elektrické jističe, proudové chrániče, nebo i důležité maličkosti v podobě stahovacích pásek a svorek. K tomu abyste dobře viděli na prováděnou práci, potřebujete čelovku, kterou naleznete také ve výše jmenované sekci. Pro vaše auto máme žárovky značky Osram, při čemž u vybraných druhů nabízíme dopravu zdarma. Nezapomeňte nahlédnout i do sekce “poškozený obal”. Zde totiž můžete pořídit zboží s velmi výhodnou cenou.

4.4/5 - (7 votes)