Málo místa a hodně věcí


Občas si každý koupí něco co zase až tak moc nepotřebuje. Týká se to nejčastěji oblečení, bot a doplňků. Když se vám to stává pravidelně, může být potom problém s ukládáním věcí. Je jich najednou moc a nikam už se nevejdou. Někdo pak věci skladuje tak různě po bytě a po domě, což nevypadá ani trochu hezky. Jestli chcete aby to u vás vypadalo uklizeně, není možné mít věci v krabicích a pytlech mimo šatnu. Nejlepší je mít dostatečně velkou skříň, kam se všechno vejde.

šatní skříň

Ideální řešení je výroba skříně na míru https://www.sten-skrine.cz/. Nabízíme vám moderní skříně v designu, který bude odpovídat vašim představám a požadavkům. Dokážeme vyrobit i opravdu velké rozměry. Na našem webu si můžete zkusit nakonfigurovat skříň podle rozměrů. Rovnou si ji můžete i objednat. Na výběr máte jak vnitřní uspořádání, kde si můžete různě poskládat police, šatní tyče a šuplíky, tak vnější vzhled. Co se týče vnějšího vzhledu, určitě vás potěší velký výběr barev a odstínů dřeva. Ty si můžete libovolně kombinovat. Jestli si nedokážete představit jak bude vámi zvolená kombinace barev vypadat, prohlédněte si naše předané realizace, možná tam tuto kombinaci najdete.

oblečení ve skříni

Skříň na míru je skvělým řešením pro jakýkoliv prostor. V obchodech s nábytkem většinou nenajdete rozměr který byste zrovna potřebovali a tak je nejlepší řešení nechat si ji vyrobit. Dokážeme vyrobit menší skříně i skříně přes celou zeď. Pokud máte výklenek který byste chtěli využít, určitě v něm bude dobře vypadat skříň, která pojme spoustu věcí. Kvalitní skříň na míru vám může udržovat pořádek v domácnosti. Nechte si vyrobit nábytek, který jinde neseženete. Kromě šatních skříní nabízíme výrobu i dalšího nábytku. Prohlédnout si můžete například naše kuchyňské linky, které již slouží svým majitelům. Jsme schopni vybavit nábytkem celou vaši domácnost – od vstupu až po ložnici.