Zábava pro celou rodinu

Hledáte zábavu pro celou rodinu? Tak aby všichni její členové se dobře zabavili a mohli jste zjistit schopnost držet při sobě? Jaký jste týmoví hráči?

IMG_8139

Mi vám jednu z takové zábavy představíme jedná se o střílecí hru, která je nazvaná laser game. Už název vám hodně napoví. Bude se jednat o hru, kde se bude používat laser. Ke hře hráči potřebují vestu, která dokáže tento laser zaznamenávat a laserovou zbraň. Oblečení je jen na vás, ale sako s košilí vám při této aktivitě bude nepříjemné. Lepší bude něco sportovního s pořádnou obuví. Tak, abyste se mohli rychle pohybovat a nic vám nebylo nepříjemné. Hra je určena pro více hráčů. Některé hry vyžadují lichý počet hráčů a jiné dávají přednost sudému počtu. Tak aby ani v jednom týmu nebyla silová převaha.

Laser game v Praze vám nabízí dvě základní arény a celkem jedenáct her, které jsou rozděleny podle zkušeností jednotlivých členů hráčů. Od úplně nezkušené, kteří laser game v životě nehráli po méně pokročilé, kteří už vědí o co ve hře vlastně jde. Pak tu máme hru pro experty, kteří mají hru dlouhodobě natrénovanou a mají v ní již hodně zkušeností. Hry se mohou účastnit staří i mladí, velcí i malí. Není věkově omezena.

IMG_8123ps

Záleží jen na zkušenostech hráče. Buď budete mít štěstí nebo budete mít nějaké zkušenosti. Rádi vám jednu z her představíme, abyste věděli do čeho jdete. Vybrali jsme pro vás hru Kletba. Hra je určena pro hráče, kteří se nebojí ztrácet body. Hra není těžká, ale je určena pro pokročilé hráče. Na začátku hry je jeden z hráčů, který je náhodně vybraný, označen červenou barvou. Cílem hry je nasbírat co největší počet bodů a to tak, když se budete od kletby držet co nejdále. Když se vám to nepovede a vy ji získáte, můžete se jí zbavit zásahem modrého protihráče. Kletba tak přejde na něj. Když jste označeni kletbou body se vám odečítají a vy ztrácíte dobré skóre. Neváhejte a vydejte se s rodinou na společnou zábavu.