Levný pronájem automobilů

Půjčovny aut už nejsou ničím divným a v České republice jich existuje už mnoho. Ovšem není autopůjčovna jako autopůjčovna. Vždy je dobré se podívat, jaké ceny za pronájmy má a jaké výhody Vám z pronájmu plynou. Také je dobré se podívat, zda Vám vyjde dlouhodobý pronájem lépe v jedné, či druhé půjčovně. Ovšem pokud zvolíte půjčovnu aut Praha, tak se můžete být jistí, že nejen nepřeplatíte, ale také dostanete hromadu výhod, které se rozhodně vyplatí.

půjčovna aut

Tato autopůjčovna už je na našem trhu přes 23 let a má velké zkušenosti s půjčováním automobilů. Jejich vozy jsou vždy v perfektním stavu a podléhají pravidelnému servisu, aby nedošlo k poruše během pronájmu. Jistí si můžete být i tím, že jsou vozy vždy v neustále čistotě a s plnou nádrží. S plnou nádrží se však vozy i vrací, aby byly nachystány hned pro dalšího zákazníka. U každého automobilu zvlášť, je napsána jeho výbava a vybrat si můžete z mnoha osobních vozů. Firma také pronajímá minibusy, které jsou ideální, pokud nechcete jet dvěma auty na dovolenou, ale chcete vzít pouze jedno. Také budete mít mnoho místa na zavazadla, protože do minibusů, se vleze mnoho věcí.

půjčovna aut

Pokud zvolíte pronájem od této firmy, tak se můžete těšit na hromadu výhod, která Vám firma k pronájmu poskytne. Mezi tyto výhody patří bezplatné zapůjčení dětských sedaček, či podsedáku a také zimní, či letní kola podle období. Dále budete mít neomezené kilometry po České republice a také zákonné a havarijní pojištění. Samozřejmostí je centrální zamykání u každého vozu a všechny vozidla jsou vybavena imobilizérem a zámkem řadicí páky. Zdarma Vám také firma zapůjčí sněžné řetězy, pokud pojedete na hory. Navíc, nejsou vozy polepeny nesmyslnými reklamami.

Pokud tedy nemáte dočasně automobil díky poruše, tak se zapůjčte vůz od této společnosti. Určitě nebudete litovat a pronájem vozu si zamilujete.