ADDRESS


EMAIL

PHONE

Nutriční drinky vedou na celé čáře!

Lidé si, bohužel, velmi často myslí, že je může od nadbytečných kilogramů zachránit pouze a jen dieta.

Ale bývají na omylu. Jistě, někdy dieta může pomoci, a to v případě zdravotních komplikací. Trpíte-li například intolerancí na laktózu anebo na lepek, pak přichází na řadu bezlaktózová nebo bezlepková dieta. To je v pořádku. Ale pokud jste kilogramy nabrali „jen“ tím, že vám více chutná, ale pohybu máte nedostatek, pak se začínáte nejspíše zajímat o dietní stravování, protože máte pocit, že jen d i e t a vám může pomoci.

Neradi vás zklameme, ale jen dieta nestačí.

A už vůbec nedoporučujeme hladovění, protože to se může zvrtnout posléze ve vážný zdravotní problém. Vyléčené anorektičky by vám mohly vyprávět … a to ještě většina z nich svůj organismus zcela vyčerpá cvičením či zvýšeným pohybem. Ovšem, až do té doby, kdy to vůbec jde, než jejich tělo vypoví službu. A to přece nechcete?

ztráta váhy

Slávy v poslední době doznala právě GOLO dieta, zvláště u těch dívek a dam, kterými vzory jsou hollywoodské hvězdy. Právě například Kate Hudson či Mirande Kerr ji vychvalují až do nebes. Nikde už ale nehovoří o tom, kolik peněz za reklamu obdržely … Dieta GOLO – volně přeloženo – jdi a zhubni, spočívá v přesně dané kombinaci potravin, které se musíte naučit znát, nakupovat a hlavně – neporušovat pravidla!!

Máme pro vás snadnější hubnutí, a to v přirozené formě, nenásilné, a hlavně neměníte striktně svůj jídelníček, jen ho doplníte výživovými koktejly, které jsou v instantní formě.

nutriční drink

To znamená, že si je můžete kdykoliv připravit a kdekoliv. V zaměstnání, na výletě, k rychlé večeři. Tajemství hubnutí díky proteinovým koktejlům je v tom, že jsou už namíchány přesně dle hubnoucích pravidel, takže nemusíte hlídat kalorické tabulky, ani vymýšlet složitá jídla, nakupovat určité potraviny. Zařaďte prostě nutriční výživu goodly.cz do pravidelného denního jídelníčku a budou se dít věci!! Takové, o kterých jste už léta snili. Nyní už nemusíte snít, ale budete skutečně hubnout!