ADDRESS


EMAIL

PHONE

Nebankovní hypotéky přináší velké úlevy a výhody

Nebankovní hypotéky mají mnoho výhod.

  • Zvolte si sami dobu splácení. Ta se může pohybovat od jednoho roku až po dlouhých 30 let.

vila

Podnikatelský úvěr nebo hypotéka pro firmy bez registru? To je v dnešní době pojem, který je skutečný. U těchto dvou produktů nenahlížíme do registrů. Tolerujeme i nižší daňová přiznání, takže sjednat si úvěr nebylo nikdy jednodušší. I firmy a podnikatelé u nás mají možnosti získat vysoké částky a to velice rychle a snadno.

Zaměříme se na spotřebitelské úvěry

Při každém spotřebitelském úvěru se samozřejmě registr dlužníků projíždět musí. Ovšem v případě, že tam záznam máte, nemusí to být na překážku. My registr sice kontrolujeme, ale záznamy tolerujeme. Tímto způsobem se zjišťuje, jestli nejste předlužení. Ptáme se samozřejmě i na další závazky, avšak ne proto, abychom vám ještě situaci zhoršili a vám ještě přitížili, ale právě naopak, abychom vám mohli pomoci. Například pokud máte hodně vysoké částky u splátky, máte více dluhů s vysokým úrokem apod., je dobré nastavit konsolidaci, neboli sloučení půjček. Je to daleko výhodnější a závazky se vám mohou snížit. Sloučení půjček se v dnešní době provádí běžně a velice rádi vám s tím pomůžeme, abychom mohli zlepšit vaši špatnou finanční situaci.

dohoda

  • Neplatíte žádné poplatky předem! Splátky bývají velice nízké, podobné jako v každé jiné běžné bance.

Zejména se tyto produkty poskytují lidem, kteří mají nějaké finanční problémy, nebo jsou zapsaní v registrech. V tom případě vám totiž žádná banka finance nepůjčí, protože banky se vždy dívají do registrů a posuzují bonitu klienta, a proto u nich zřejmě tyto podmínky nesplníte. Od toho jsme zde my, kteří vám v takovéto situaci vždy pomůžeme.
Vše se řeší pomocí internetové spojení. Zašlete nám několik fotografií nemovitosti. Dostat můžete až 70% odhadní ceny nemovitosti. Odhad provedeme sami. Vyřízení je jednoduché, netrvá dlouhé roky a nečeká vás ani žádné zbytečné papírování. Nevadí nám záznamy v registrech, exekuce, další půjčky či závazky. Zastavit můžete jakoukoliv nemovitost. Hypotéku můžete předčasně splatit kdykoliv a to bez sankcí. Žádné poplatky neplatíte!