ADDRESS


EMAIL

PHONE

Nevymýšlejte vymyšlené

Pokud nemáte alespoň minimální zkušenosti, co se bytového designu týká, pokud nemáte alespoň základní povědomost o pravidlech architektury, přenechte veškerou práci raději odborníkům. Když ne hned, tak s odstupem času rozhodně oceníte všechny přednosti, které díky návrhům bytů https://evalofa.com/ získáte.

interiér v barvách

Jen zkušený architekt, nebo designér zná nejnovější trendy, jen ten, je schopný navrhnout prostoty tak, aby vyhovovaly nejen samotnému zadavateli, ale i klidně celé rodině. Až do posledního puntíku dotažený každý detail, až do úplného konce dotažená každá drobnost a maličkost. Tak to jsme my! Máme řadu zkušeností, jak s běžnou prací klientů, tak z výstav, nebo veletrhů. Na začátku zmapujeme zákazníkovi aktuální přání a návrhy, vytvoříme 3D vizualizaci a doladíme celý interiér. A samozřejmě nekončí to samotným návrhem, celou rekonstrukci, přestavbu, či novou stavbu dotáhneme do konce i dodavatelsky.

design v kuchyni

Můžete si v klidu oddechnout! Nemusíte si složitě lámat hlavu a vymýšlet, kde a jaký pořídit nábytek, jestli zrovna sem bude pasovat, zda se tato podlaha hodí do kuchyně, nebo do koupelny, jaké jsou nejnovější trendy v barvách a jaké zvolit nejmodernější dveře. Všechno je na nás, vše za vás vymyslíme a zrealizujeme. A že jsou to často představy vysoce náročné! Snažíme se pracovat s co nejkvalitnějšími materiály, ale v rozumných cenových relacích. A to je další velká výhoda. Máme zmapovaný trh, přesně víme, co je opravdová kvalita a nejenom na první pohled zlaté pozlátko! Věříme, že budete spokojeni, tak jako celá řada našich minulých klientů. Vracejí se s opakovanými požadavky, jednou chtějí zkrášlit byt, jindy prostory firmy, či kanceláře. Všichni se rádi pohybujeme v prostředí, co vyhovuje nejenom po stránce estetické, ale vyhovuje nám i po stránce pracovní, funkční, prostorové, nebo ergonomické. Těšíme se na spolupráci se zajímavými lidmi, kteří chtějí žít jednoduše lépe, než doposud.

5/5 - (1 vote)