Ubytování v Lednici je prvotřídní

Někteří lidé si jezdí na dovolenou odpočinout, jiní jí berou jako aktivní dovolenou, v podobě jízdy na kolech, či velkým výšlapů a túr. Obec Lednice leží na jižní Moravě a je jednou z nejvíce navštěvovaných obcí na Břeclavsku. Turisti se sem sjíždí z velkých dálek a to díky tomu, aby navštívily památky jako je zámek Lednice, či zámecká zahrada, která je úchvatná. Ubytování v lednici Lednice.galant je pro mnoho lidí velkým zážitkem a to díky tomu, co samotný hotel nabízí a co v něm můžete zažít.

Lednice (2)

Hotel nabízí ubytování pro všechny kategorie lidí, od rodin, až po zamilované páry, které si zde určitě přijdou na své. Pobytové balíčky jsou dělané na míru pro zamilované páry, které mohou strávit čas v privátním wellness centru, či mohou prožít romantickou projížďku na loďce. Pro rodiny s dětmi je zde vyžití v podobě projížďky na koních, či spousta cyklistických tras, které mohou projet. Kola se zde dají zapůjčit za malý poplatek, takže je nemusíte brát sebou. Mimo jiné je zde také vyžití v podobě venkovního bazénu, či tenisových kurtů, a pokud máte mazlíčka, za mírný poplatek ho můžete vzít sebou.

Mimo jiné je zde parkování přímo u hotelu a ochotný personál, který Vám rád poradí, kam se v okolí hotelu vydat a co vidět. Za zhlédnutí určitě stojí Minaret, Státní zámek Lednice a jeho přilehlá zahrada, ale také Lovecký zámeček, který Vás zaujme svojí krásou. Pod Pavlovskými vrchy se nachází spousta vinných sklípků, u kterých se táhnou dlouhé vinice, pohled při západu slunce do vinic, je k nezaplacení. Místní vinaři zde mají otevřené sklípky celou sezónu, tudíž není problém zdejší víno ochutnat, ale také zakoupit.

Lednice

Pokud se tedy rozhodujete, kam se letos vydáte na dovolenou, zkuste vyzkoušet tento kouzelný kraj. Zajisté nebudete litovat, ale ba naopak se sem budete rádi vracet a to díky špičkovému vínu a relaxaci, kterou zde zažijete.