ADDRESS


EMAIL

PHONE

Záležitost vyřízená přes internet

Všelijaké věci neustále nakupujeme a ty staré nebo i nové nepoužívané uschováváme v různých sklepech, po půdách v obytných prostorech nebo také v různých skříních. Určitě mi dáte za pravdu, že tam se to v podstatě pořád jen hromadí. Ať už od samotného oblečení, po hračky, jízdní kola, spotřebiče nebo jiné třeba i vzácné a cenné „poklady“… Mnoho z nás to pořád dokola jen odkládá, třeba i z nedostatku volného času. A jistě víte, že to takhle dál nejde, protože jednoho krásného dne se prostě nedá nic jiného dělat než se pustit do radikálního úklidu a věci vytřídit. Konec konců my na nich třeba ještě vyděláme. Ano skutečně, protože někdy tam nalezneme i to co bychom nečekali a o čem snad ani nevíme. Což nás třeba i příjemně překvapí.
strakatý šátek
Co ale s tím, co se nám už nehodí a co už nikdy nevyužijeme? Napadlo vás někdy, že některé věci se budou hodit třeba ostatním? Nabízí se mnoho možností jak s nimi naložit. Můžeme je samozřejmě nabídnout svým nejbližším anebo také využít oblíbenou formu inzerce na internetových serverech. Právě většina takových internetových stránek nabízí vložení nabídky zdarma. Takhle „vystavit“zboží můžeme například na těchto internetových stránkách:

  • sbazar
  • bazos
  • letgo
  • bazar
  • dobazaru
  • bazak
  • i-bazar
  • hyperinzerceJednoduché a přesto důležité
A na nás je v podstatě jen vyfocení výrobku, které je hlavním bodem, protože právě fotografie osloví kupující na první pohled. K inzerci můžeme přidat alespoň menší popisek a cenu, za kterou jsme ochotni předmět prodat. Poté nezbývá než čekat, kdy se ozvou první zájemci přes případný email nebo telefon, který jsme v inzerci uvedli.
bleší trh
Teď je už na čase se odhodlat a uskutečnit tento plán, který můžeme nazvat třeba i jako „jarní úklid“ a zbavit se zbytečností. Není potřeba nikde hromadit vše nepotřebné. Výsledek jistě všechny překvapí, a proto se můžeme řídit i známým citátem – s chutí do toho a půl je hotovo…

4.5/5 - (2 votes)