ADDRESS


EMAIL

PHONE

Výbava pro rybářský sport

Jako rybář se nespokojíte jen tak s nějakým vybavením nebo hledáte vhodný dárek pro rybáře. Česká firma Zfish for a better catch nabízí to nejlepší z nejlepších. Jako výrobci rybářského vybavení si za svými produkty stojí a věnují se jim s veškerou péčí a láskou. Produkty firmy Zfish Mlsport naleznete na více e-shopech, jedním z nich je www.mlsport.cz, kde naleznete výrobky od čihátek po stany této firmy. Celé výrobní portfólio hledejte na oficiální stránce této firmy www.zfish.eu.

ryba

Můžete se těšit na bohatý výběr prutů pro rybolov:

  • Kaprové děličky – nesmí chybět ve výbavě každého kapraře. Moderní Kaprař již zná a používá boilie, protože ví, že klasické návnady jako kukuřice nebo kůrka chleba se boiliem výtečně nahradí a vylepší si tak úlovek.
  • Feederové pruty – jsou vhodné pro lovení na tekoucích řekách
  • Pruty na přívlač – slouží k lovení dravých ryb za pomocí nástrah. Nástrahy volíme tak, aby byly co nejlepší imitací živých ryb a opakovaným přitahováním ke břehu, dostáváme nástrahu do pohybu a vytváříme tak vjem živé ryby.
  • Sumcové pruty – jak už název napovídá, je vhodný pro lov sumců a štik
  • Plaváčkové pruty a biče – svou konstrukcí padnou do ruky začátečníkům nebo dětem
  • Kaprové teleskopické pruty – teleskopické pruty si získají oblibu u kaprařů, kteří rádi loví na vysoké vzdálenosti
  • Velký výběr nástrah a krmení je samozřejmostí.

rybář

K prutům si z široké nabídky vyberete také navijáky, stojany nebo pouzdro na prut nebo příslušenství. Pokud jste gurmán a při rybaření vyžadujete pohodlíčko a to klidně na celý víkend, pak vybírejte z kvalitní kempinkové výbavy. Stan nebo přístřešek Vás ochrání před nepřízní počasí a kempinkové lehátko zajistí dokonalý odpočinek. Polarizační brýle zajistí ostrý pohled do dáli i při stmívání a eliminuje odlesky a tím oslnění od vodní hladiny. A abyste mohli úlovek ihned připravit ke konzumaci, pak vybírejte z plynových přenosných vařičů a kempinkového nádobí.