Ženské nohy k milování neodmyslitelně patří


Víte, kolik mužů se ohlíží po krásných dlouhých ženských nohách, mají-li příležitost pozorovat například dívku v krátkých kalhotách v obchodním centru? Ohlédne se za ní snad každý normální chlap, pokud není zrovna duševně „mimo“, anebo není svým pohledem pevně zafixován třeba do svého zavazadla. Ženské nohy jsou po vagíně, rtech, obličeji a poprsí nejsilnější erotogenní zónou a pro muže představují rozvinutí nebývalé rozkoše. Obvykle si představují, jak je jimi milovaná dívka objímá v milostném sevření, anebo je mají při sexu vyložené na ramena, anebo si užívají jejich krásy ještě blíž.

žena na posteli

Nohy a chodidla zvedají hladinu testosteronu

Máte-li problémy s udržením erekce a snažíte-li se situaci řešit přírodní cestou, například podáváním adaptogenních rostlinek, kam patří Ženšen nebo Maca peruánská, a cíleně odstraňujete z života stresové vlivy, pak jednáte samozřejmě správně, a je to i výhodnější, než sázet na Viagru cenu bez receptu. My bychom vám jen rádi připomněli, jak si udržet potřebnou hladinu testosteronu zároveň i v souvislosti s ženskýma nohama.

viagra

Nohy nejsou jen lechtivé – je to velmi silná erotogenní zóna, a podaří-li se vám vzrušit jemným hlazením chodidel prsty nebo jazykem svou partnerku, její sexuální energie vám pozvedne testosteron, jako to nejsilnější afrodiziakum. Mnoho žen miluje, když se věnujete jejich chodidlům, protože vaše doteky pomáhají docílit silného orgasmu, a je-li spokojená partnerka, budete pak logicky spokojeni i vy.

Přirozená vůně – jestliže dbáte oba dva o správnou výživu, brzdíte konzumaci alkoholu a masa, bílého pečiva a sladkostí a jíte více zeleniny, ovoce, ořechů, luštěnin a celozrnného pečiva a obilovin, projeví se to i na vůni vašeho potu. Partnerka pro vás bude přitažlivější a možná, že vás bude vzrušovat i její pot na chodidlech. Tím se ještě více přiblížíte k sexuální rozkoši a uvědomíte si, jak vášnivý může být sex právě v této podobě.