ADDRESS


EMAIL

PHONE

A vy máte firmu a podnikáte

Nyní se potřebujete důkladně zabezpečit. Což o to, zakázky jsou, ale materiál pro vaši stavební firmu buď není, nebo je strašně drahý. A navíc jeho ceny neustále rostou, takže co uděláte? Jak svou stavební firmu zabezpečíte proti inflaci, krizi a zdražování všech materiálů, produktů, pohonných hmot? Půjčíte si například peníze a přikoupíte dosti velkou nemovitost, kterou využijete na skladování materiálů důležitých pro chod vašeho podnikání. Ano, je to dobrý nápad, ale v bance vás odmítli, neposkytli vám finanční pomoc. Mohou mít hodně důvodů, nelíbí se jim například váš záznam v registru, nebo nejsou spokojeni s vaším výdělkem či ziskem. Co nyní uděláte, vaši zaměstnanci jsou na vás a vašem podnikání životně závislí. Dobrá rada je, u jiné, u nebankovní společnosti požádat o produkt nazvaný nebankovní hypotéka bez registru.

nesou nám peníze

Ano, tam vám vyjdou vstříc a to bez nějakých zbytečných průtahů, bez důkladné kontroly v bankovních registrech, kterou mohou klidně obejít. Tady je pro nebankovní společnost důležité, že jste schopni půjčené peníze pravidelně splácet. Uvedená nebankovní hypotéka bez registru je pro firmy a podnikatele, je zde dlouhá doba splatnosti, nemusíte prokazovat svůj firemní příjem a nejsou žádné poplatky předem.

hypotéka roste

Uvedená doba splatnosti je až dlouhých 30 let. Takže máte konečně vystaráno, požádáte o půjčku, a po jejím schválení zakoupíte komerční nemovitost, kterou upravíte na bezpečné sklady a můžete začít shánět materiál na uskladnění. Ten použijete na dlouhou dobu pro chod vaší firmy, až přejde inflace a krize, které jsou noční můrou nás všech. Navíc nebankovní hypotéka bez registru je použitelná nejen k financování firemních a podnikatelských potřeb, ale také pro ty podnikatele co potřebují finanční prostředky na splacení dluhů, konsolidaci půjček a také na možné vyplacení exekucí.