ADDRESS


EMAIL

PHONE

Chybí vám tapety? Na ty klasické už zapomeňte, vyzkoušejte raději ty tekuté!

Pamatujete na klasické tapety, které byly doslova hitem a nechyběly v žádné domácnosti? Musely se ale zdlouhavě aplikovat, lepit a rovnat. Zkuste změnu!

Chybí vám tapety? Na ty klasické už zapomeňte, vyzkoušejte raději ty tekuté!

Vyzkoušeli jste si někdy lepení klasických papírových tapet na zeď? Pak víte, že to není žádná legrace. Tapety ale byly v minulosti děsně populární a nesměly chybět asi v žádné domácnosti. Přitom vypadaly strašně. To dneska už se tapety takové oblibě netěší, tedy pokud nepočítáme kusové samolepící tapety, které se využívají spíše jen k dekoračním účelům. Omyvatelné tapety do kuchyně ale jsou také dneska stále využívané, protože mají své výhody. Nad všemi druhy tapet ale převyšují tapety tekuté. Ty jsou zcela výjimečné a mají mnoho výhod. Kam s nimi a jak se vlastně aplikují?

snadnější aplikace

Už žádné úpravy, aplikace je možná ihned

Tekuté tapety colortap.cz jsou jedinečné a příliš se klasickým tapetám opravdu nepodobají. Jsou totiž k dostání ve formě prášku, sypká hmota se teprve před aplikací smíchá s vodou, následně vznikne hmota, která se nanáší přímo na zeď. Obrovskou výhodou je to, že samotná aplikace je velmi rychlá, čistá a jednoduchá, na pomoc si ale musíte vzít stěrku, kterou se hmota po zdech krásně rovnoměrně nanáší. Nic nekape, nic se nemusí rovnat, nic nepadá a co je hlavní, tekutou tapetu můžete nanést i na nerovný povrch, nemusíte zeď škrábat, uhlazovat nebo jinak upravovat. Krycí schopnosti má skvělé.

I pro alergiky

Pokud máte doma někoho, kdo trpí na alergie, má astma nebo jiné dýchací obtíže, tekutou tapetu oceníte o to víc. V jejím složení totiž nenajdete žádné chemické látky. Kromě toho má tento druh tapety výborné izolační vlastnosti. Tekuté tapety dobře absorbují vlhkost, v místnosti je tedy větší teplo, a co se týče hluku i v tomto případě se tapeta postará o jistou izolaci místnosti.

modernější úprava stěn

Na rozdíl od klasických tapet se ty tekuté ale hůře udržují v čistotě. Na již zaschlou tapetu se nesmí dostat voda, takže pokud je tapeta silně znečištěná, je lepší ji odstranit v daném místě a zase nanést novou vrstvu. To u jiných tapet jsme zvyklí, že se dají snadno otřít vlhkým hadříkem.

Tekuté tapety nabízejí jednoduchou aplikaci, dobré izolační vlastnosti a také velmi moderní vzhled. Místo klasického vymalování barvami, určitě můžete zvolit tento způsob.