Smyslné milování i po letech? Ano, jde to!

Začátky vztahů jsou téměř vždy naplněny vášní, láskou a vzrušením. Nemůžeme se jeden druhého nabažit a doslova odpočítáváme vteřiny, než budeme moci být opět na blízku. Všechno je tak nové, neokoukané a vzrušující. Jenže tento obláček, na kterém si zamilovaně plujeme bezproblémovým vztahem, se dříve či později vytratí. My se opět ocitneme na tvrdé zemi a až tady nám dojde, že vše není tak růžové, jak jsme si až doposud mysleli. Stereotyp se nám pomalu ale jistě vkrade do ložnice a my ho objevíme možná někdy až velmi pozdě. Noci už nejsou plné vášně a poblouznění, stojí tváří v tvář realitě.

Vášnivý pár

Samozřejmě jsou předešlé řádky brány trochu s nadsázkou, ale řekněte sami, není na nich přeci jenom trocha pravdy? Logicky dříve nebo později odložíme růžové brýle a začneme se na svět (myšleno vztah) dívat i poněkud realističtěji. Ano, i nás parter má řadu chyb a není to ztělesnění dokonalosti, jak jsme si dlouho a vcelku urputně namlouvali. Ani ten sex už není, co býval. Nebo byl vždycky takový? Pokládat si takové otázky po prvním vystřízlivění je vcelku normální a není nikdo, kdo by v tuto chvíli nepoložil klady a zápory svého partnera na misku vah.

Prezervativ v ruce

Pokud vaše milování už není, co bývalo, je možná na čase s tím něco udělat. Vůbec nezáleží, z které strany přijde iniciativa, pokud zafunguje, máte vyhráno. Ne každý na sebe zvládne obléknout smyslné prádlo, navštívit obchod s erotickými pomůckami či se před partnerem svíjet za pomoci erotické hudby.

A co takhle zkusit poppers?

Poppers jsou vlastně čističe kůže, které jsou známé pro své afrodiziakální účinky. Tato jejich nic netušící vlastnost byla objevena homosexuálními páry a netrvalo dlouho a společně s nimi se oddávaly prožitkům i páry heterosexuální. Cena poppers není nikterak vysoká, tak proč kapičky lásky nevyzkoušet doslova na vlastní kůži?