Jarní detox: očistěte si tělo i duši

Cítíte se po zimě těžce, unaveně a trápí vás nějaký ten kilogram navíc? Pak jste adepty na očistnou jarní kúru. Navrátí ztracenou energii, ozdraví tělo i mysl a pomůže zhubnout.

Je sice pravdou, že lidský organismus je sám schopen zbavovat se toxinů díky ledvinám a játrům. Bez naší pomoci v podobě odlehčení jídelníčku, dostatečného pitného režimu a zdravé životosprávy, to však jde velmi těžko. Tyto zdravé návyky je ale složité udržet po celý rok. Místo toho trávíme velkou část dne v sedavém zaměstnání a konzumujeme potraviny s přemírou soli, cukru, éček a konzervačních látek. To vše navíc v nečištěném životním prostředí. Můžete ale svému tělu pomoci i jinak – pomocí jarního detoxu.Zdravá strava

Jak ale správně na to? Hladovět a pít pouze vodu a zeleninové šťávy, nebo zařadit do jídelníčku některou ze superpotravin? Netápejte už. Vyzkoušejte osvědčenou detoxikační kúru známou po celém světě jako Neera.

Nastartujte očistný proces pomocí přírodního a především výživného nápoje. Pomůže tedy nejen očistit organismus, ale zahání také pocit hladu při vynechání pevné stravy. Díky tomu můžeme dobře fungovat v pracovním i osobním životě a naše tělo se zbaví nahromaděných toxických látek. Jako bonus vás zbaví nadbytečných tukových zásob.

Rozhodnout se můžete pro třídenní, sedmidenní nebo desetidenní očistu. Ve všech třech případech vám oporou bude lahodný nápoj, jehož základem je míza z jihoasijské palmy arenga a nejkvalitnější javorový sirup původem z Kanady. Ten se postará, abyste v tomto období měli dostatek energie. Palmová šťáva dodá potřebné minerály a vitamíny. Tuto speciální směs zbývá jen doplnit čistou vodou, citronem a kajenským pepřem. A detoxikační kúra Neera je na světě.Životní energie

Vyzkoušejte ji a nebudete litovat. Léty ověřený detox trávícího systému zaležený na ájurvédských principech pomůže i v ozdravení ledvin, jater, lymfy a pokožky.