Léto pro zdraví a krásu

Příliš vysoké teploty během léta dokáží být pro mnohé z nás velice nepříjemné, obzvlášť pokud zůstáváme ve městě, a kde není dostatek možností před nimi uniknout. Přesto však tyto vysoké teploty až tropická horka mohou mít pozitivní vliv na naše zdraví a krásu, ať už máme horké počasí rádi, anebo ne. Zkuste tedy využít tyto horké dny ve svůj prospěch.
květina ve vlasech

Během léta je nejvhodnější čas na pěší chůzi

Jakmile se letní teploty vyšplhají nad třicítku, téměř ve všech prostředcích hromadné dopravy se nedá pořádně dýchat, natož cestovat. Proto, pokud a jak jen je to možné, je mnohem lepší se dopravovat po svých. Je to nejlepší způsob, jak si dopřát svižnou procházku. Taková procházka není jen skvělé protažení celého těla, ale také má velice pozitivní vliv na psychiku. Tímto způsobem si totiž krásně vyčistíme hlavu a budeme se lépe soustředit na práci a jiné věci. A navíc, jako bonus, pokud máme více času, si při pěší procházce můžeme posedět někde v parku v chladivém stínu, bohatě postačí deset minut, a dopřát si při tom zdravou svačinku.

Potit se je zdravé

Pocení, které mnoho lidí v horku tolik nesnáší, je naopak pro náš organismus velice prospěšné. Tím se totiž odstraňují z našeho těla všechny toxiny a nežádoucí láky. Jenom je třeba dbát o to, aby to byl dobrý pot. Nezapomínejme na každodenní hygienu, používání přírodních deodorantů, a do kabelky si přibalit minerální spršku ve spreji pro osvěžení pleti. Pak budeme i krásnější a sexy.

Vitamín D

Pokud strávíme denně alespoň dvacet minut na slunci, dostane se tak do našeho organismu potřebná dávka užitečného vitamínu D. Pobytem venku získává tak naše tělo mnoho energie ze slunce.
vyfukování bublin

Pobyt venku

Pokud budeme venku trávit co nejvíce času, budeme zdravější, budeme se cítít lépe a bude se nám mnohem lépe spát. Tak využijme krásného počasí a pobuďme venku, jak jen je to možné. Pokud nám to práce umožňuje, můžeme jít například do parku.