ADDRESS


EMAIL

PHONE

Strašák jménem parodontóza

Jistě už jste slyšeli slova jako parodontóza nebo parodontitida, což představuje chronické zánětlivé onemocnění dásní, jimž ubývají tkáně, a mohou skončit viklavostí zubů či dokonce k jejich úplné ztrátě. Média vám neustále představují zaručené výrobky (pasty, kartáčky či ústní vody), kterým tomuto onemocnění předejdete, ale je tomu skutečně tak? Nemůže se stát, že tímto onemocněním již trpíte a nevíte o tom?

dentální hygiena

Jestli je v dnešní době něco skutečně na vynikající úrovni, je to rozhodně zdravotnictví a množství preventivních prohlídek, které si můžete dopřát. Pokud vás tedy ještě váš stomatolog neposlal na dentální hygienu, kde vám „změří“, jak jsou na tom vaše dásně, objednejte se sami a rozhodně nebudete svého rozhodnutí litovat. Buď zjistíte, že jsou vaše dásně v pořádku nebo máte šanci své zuby zachránit. Když se zuby začínají viklat, bývá jejich záchrana komplikovanější a zdlouhavá.

estetické dentální centrum

Pokud nevíte, na které pracoviště se obránit, určitě zavítejte na paradontologii 2kdent.cz, kde případnou parodontózu úspěšně léčí díky svému profesionálnímu týmu lékařů, kteří neustále zvyšují svou odbornost pravidelným školením. Jejich přístrojové vybavení se řadí k absolutní špičce v oblasti léčby parodontózy, i proto sem dojíždí pacienti z větších dálek. Toto estetické dentální centrum vám může nabídnout také další služby jako je bělení zubů, endodontické vyšetření nebo třeba ošetření citlivých krčků. Nadchne vás i dlouhá otevírací doba, kterou hravě přizpůsobíte vaším pracovním povinnostem. Lékaři si za svou práci stojí, tudíž vám mohou nabídnout také nadstandardní záruční dobu na nejrůznější úkony. Záleží už jen na vás, na kolik si ceníte své zdraví, jak moc jsou pro vás vaše zuby důležité a zda jste si jisti, že jim dopřáváte tu nejlepší možnou péči. Protože úsměv sluší všem a smích je jedna z nejkrásnějších emocí na světě.