Tipy pro levné internetové nákupy


JEJ
Botičky, kabelky, šperky, ale i parfémy a další doplňky, to všechno tu najdete ve velkém výběru a doslova pod jednou virtuální střechou. Tento původně slovenský obchod je ale oblíbený hlavně pro své slevové akce, jako je třeba 1 plus 1 kabelka zdarma nebo různé tématické výprodeje. Pokud tedy hledáte místo, kde si lze čas od času zahřešit a nezruinovat rodinný rozpočet, tady se budete cítit jako ryba ve vodě. A pokud nechcete, aby vám unikla další výhodná akce, stačí se přihlásit k odebírání newsletteru na váš email.
žena a tablet.jpg
Kosmetika se slevou
Kosmetikaseslevou je jedinečný rezervační systém, kde můžete za zlomek původní ceny nakoupit produkty značek Avon a Oriflame. Jde o výprodej kosmetiky například z nevyzvednutých zásilek, takže nevybíráte z klasického katalogu tak, jak je u tohoto typu zboží obvyklé. Všechno zboží je ale samozřejmě v původních obalech, tedy nerozbalené, doba dodání blesková. A jak už jsme uvedli, ceny více než příznivé. Jestliže vás tedy baví kosmetika těchto značek, tato stránka určitě stojí za návštěvu.
otevřeno nonstop.jpg
Poštovné zdarma
Láká vás bohatý sortiment portálů eBay, AliExpress a jim podobných, ale nechcete si zřizovat PayPal nebo řešit případnou reklamaci či výběr v angličtině? Tady si vyberete i objednáte hezky česky a pokud dojde k problému, jednání s prodejcem vyřeší za vás. Objednávat můžete buď ze skladovek, které vám přijdou záhy po objednání jako v případě klasického e-shopu, nebo z dalšího sortimentu, který vám dorazí zhruba do měsíce. Také zde ale nakoupíte prakticky za pár korun a jak už název serveru napovídá, neplatíte už žádné další poštovné.
nákup on-line.jpg
Zbožomat
Atraktivní akční zboží za skvělé ceny, to je Zbožomat. Nakupujete jako v běžném internetovém obchodě a stejným způsobem je vám zboží doručeno domů, sortiment se ale neustále mění. U každého zboží je uveden čas trvání aktuální akce s odpočtem, takže přesně vidíte, kolik času ještě zbývá k případnému nákupu. Všechno zboží je rozděleno do tématických sekcí, najdete tu nejen módu, ale třeba i hračky nebo produkty pro zdraví nebo domácnost.