Technologie, naše budoucnost

Jak se měnídoba, měníse spousta věcíkolem nás a začínáji pohlcovat svět internetu, technologiía všemožných vychytávek, kterénám ulehčujípráci, chod domácnosti, hledáníinformací, učenía podobně. Spousty z nich využíváběžně každýz nás a pochvalujeme si to. Když se podíváme do historie, jak rychle se doba mění,a jde dopředu, je to až neuvěřitelné. Od telefonů, počítačů, aut po vybavenídomácnosti nebo lékařství. A vědci a technikovési nedajípokoj a vymýšlejístále lepšía složitějšísystémy, ze kterých se někdy až tajídech.
ruka člověka a robota
Technologie budoucnosti
Velká část technologií je teprve ještě ve vývojových počátcích, ale společnosti pracují rychle a tak bychom se brzy mohli dočkat věcí, které budou až k neuvěrění. Co by nás tedy mohlo v budoucnu čekat?
Zahoďte řidičáky
Už nebudou potřeba. Ano, vyvíjejí se totiž auta bez řidičů. Budou jezdit sami, služba by měla fungovat tak, že si přes internet objednáte auto, navolíte, kam budete chtít jet a auto pro vás prostě přijede až před dům.
K ovládání nám bude stačit hlas
Počítače jsou stále chytřejší a tak jim nedělá problém ani rozeznat lidský hlas. A tak budeme moci ovládat elektronické zařízení už jen svým hlasem.
Komunikaci ovládne plně internet
Telefonní firmy mohou zavřít a všechnu komunikaci převezme oblast internetu, jako například zprávy, video, hlas.
Chytrý mobilní přítel
Mobilní telefon bude schopen dělat daleko víc než teď. Kromě toho, že vám nahradí peněženku nebo i počítač nebudete potřebovat umět cizí jazyk, protože bude stačit připojení k internetu a telefon se postará za vás o překlad do cizí řeči.
zeměkoule
Robot se zástěrou
Univerzální roboti nebudou hned umět všechno, ale stačí si dokoupit balíček, například s francouzskou nebo mexickou kuchyní a je to. Robot nahradí hospodyni a kuchařku a uvaří oblíbenou pochoutku. Cena robota by se měla pohybovat, jako dnes jedno nové auto.
No zkrátka dnes už nic není nemožné, škoda jen, že místo robotů nemůžeme raději vynalézt léky na smrtelné choroby.