ADDRESS


EMAIL

PHONE

Vlastnosti knížkového krytu na Huawei P20 Lite

Pevnost a pružnost – vyrábí se z eko-kůže a ta je mnohem pevnější a prodyšnější, než koženka. Z koženky se dříve vyráběly hlavně sedáky na židle a lavice a podobné čalounické výrobky, ale časem se zjistilo, že je lepší vsadit na 100% polyuretan na bavlněném podkladu. Při šetrném zacházení může obal přežít i samotný telefon.

Dobře telefon chrání – v podstatě z každé strany, pokud je uvnitř knížky silikonová vložka. Té dejte přednost a vyhněte se ohebnému vnitřnímu plastovému klipu. Takto máte přístroj chráněný ze všech stran, ale pokud pracujete na stavbě, nebo s telefonem chodíte za každého počasí po horách, investujte raději do drahého, ale prachotěsného a vodotěsného obalu.

flipový obal

Skvěle vypadá – kdo z vás by nechtěl dobře vypadat, ne teď žertujeme, ale zkuste porovnat flipové (knížkové) pouzdro s kterýmkoli jiným. Stěží mu v tomto směru najdete konkurenci.

Uděláte z něj stojánek – ten se hodí pro sledování nějakého videa nebo pro pohyb v mapovém podkladu, ale i pro surfování na Internetu.

Uvnitř najdete přihrádky – na doklady, bankovky a papírky pro případ selhání telefonu. Mít tužku a kus papíru po ruce se vždy vyplatí.

Je za pár korun, přesněji řečeno pár desítek korun. Můžete si i u tak pěkného výrobku pořídit jeho dvojče – bratříčka (nebo sestřičku), jen v jiné barvě pro jinou příležitost.

A co barva obalu

Co o vás prozradí barva krytu na Huawei P20 Lite https://www.modnimobil.cz/huawei-p20-lite-obaly-kryty-pouzdra-1120? Existuje více názorů na působení a vliv barev na lidský organismus, ale v některých se shodují. Kupříkladu modrá je symbolem kreativity, svobodného myšlení a rozhodování, volnosti a radosti ze života. Je typická hlavně pro Vodnáře.

mobilní telefon bílý

Zelenou mají v oblibě lidé s kladným vztahem k přírodě a k druhým lidem, jsou zpravidla srdeční a empatičtí. Hodí se pro jarní znamení, např. pro Blížence.

S hnědou a červenou a s jejich kombinací pochodíte u Beranů a Býků, obě jsou velmi uzemněné a červená navíc dost energická. Hnědou volí často konzervativní lidé, červenou aktivní sportovci.

Žlutá je ideální pro Lvy a dobře dobíjí baterky hlavně na podzim a v zimě v období depresí.

Barvu kůže mají rádi lidé precizní a přesní, ale také usedlí, kteří lpí na tradicích.

Bílá je univerzální, neboť obsahuje všechny barvy, ale je studená, takže nic pro takového Střelce.

Černá není barvou jako takovou, pouze barvy pohlcuje, a tak vám ji ani nebudeme doporučovat, neboť zbytečně „krade energii“.

5/5 - (1 vote)