ADDRESS


EMAIL

PHONE

Proč vycestovat za prací právě do USA

Pověsti o americkém snu jsou stále živé a provázejí nás takřka v každém americkém filmu nebo seriálu, v hudbě i v každodenní existenci na sociálních sítích. Zdálo by se, že americký sen je v tuto dobu živější než kdy předtím. Je to především příběh o tvrdé práci a dřině a následné odměně, která čeká všechny, kteří jsou ochotni obětovat svůj čas a píli k tomu, aby jednou dosáhli na vrchol. Příběhy o úspěchu známe všichni a je více než patrné, že ve Spojených státech Amerických není vůbec problém to někam dotáhnout, pakliže máte dostatek vůle. Je to stále země neomezených možností, do které proudí imigranti a pracovníci z celého světa, aby si vydělali na lepší život.

visa-3653492_640

Cesta k vysněnému cíli však může být opravdu trnitá – je třeba se dostat přes největší kličky, právní překážky i jazykové bariéry. Minimálně s právem imigračním a pracovním, případně obchodním, vám ale může pomoci dobrý imigrační právník USA JurasLaw. Díky unikátní znalosti češtiny a angličtiny, znalosti českého i amerického práva a dlouholeté praxi je právě JurasLaw tou jedinou advokátní kanceláří pro Čechy, kteří by chtěli zkusit štěstí právě v USA.

integration-1364673_640

Je to až příliš velká náhoda, najít někoho tak zdatného, který vám dokáže vysvětlit všechny problémové oblasti i co je třeba udělat, abyste mohli dostat vízum v češtině a zároveň, aby vám ten samý člověk vše přeložil a připravil v angličtině, zvláště pak, pokud druhý jazyk ještě stále tak dobře neovládáte. Přesně tohle může být znamení toho, na co jste čekali několik let. Tak proč čekat? Je jenom na vás, jak se rozhodnete, ovšem začít znovu v Americe může být něco, co vás posune mnohem dál, než jste kdy snili a díky renomované kanceláři JurasLaw je tento sen mnohem blíže.

Pakliže byste se chtěli dozvědět více nebo byste se rádi i domluvili na on-line schůzce, stačí zavolat na telefonní číslo nebo odeslat kontakt skrze kontaktní formulář a z kanceláře se vám ozvou co nejdříve.